Наша компанія динамічно розвивається і невпинно прагне ставати кращою для своїх партнерів.

В нас присутній широкий асортимент засобів, від універсальних до вузькоспеціалізованих це дає можливість очистити, практично, усі поверхні та об'єкти.

Переваги роботи з нами:

  1. Економічність. Максимально точно підібраний миючий засіб мінімізує розхід вашої хімії та оптимізує ваші витрати.
  2. Ефективність. Миючі засоби які пропонує наша компанія легко справиться з усіма видами забруднень.
  3. Безпечність. Вся продукція сертифікована ( має висновок СЕС), продукція для HoReCa відповідає стандартам НАССР.
  4. Клієнтоорієнтованість. Менеджери нашої компанії детально розкажуть Вам про склад і властивості продукції,  та підберуть засоби, які максимально допоможуть вирішити ваші потреби, при необхідності проведуть навчання правильності використання продукції.

Також,  для оптимізації витрат миючих засобів і для полегшення роботи персоналу наша компанія пропонує широкий вибір дозуючих систем та інвентарю для прибирання.

Нашими клієнтами є  підприємства важкої промисловості та машинобудування, харчового та побутового сектору економіки, медичні заклади,  сільськогосподарські підприємства, будівельні компанії та ін.

Наші цінності

Завдяки нашому досвіду, ми успішно рекомендуємо ефективні рішення нашим партнерам. Ми підтримуємо наших клієнтів у розвитку та одночасно цінуємо їх незалежність. Відкритість, взаємоповага та мужність у прийнятті викликів - це цінності, якими керуються наші дії. Наші партнери це знають, саме тому вони готові вести з нами переговори. Ми відкриті для індивідуальних запитів та цінових пропозицій.