zasib-dezinfikuyuchij-dlya-poverkhon-multi-effect-tm-helper-professional-500ml

Засіб дезінфікуючий для поверхонь Multi Effect ТМ Helper Professional 500мл

200-003
Засіб дезінфікуючий для поверхонь Multi Effect ТМ Helper Professional


Опис

Засіб дезінфікуючий для поверхонь Multi Effect ТМ Helper Professional

Засіб дезінфікуючий для поверхонь Multi Effect багатоцільовий, широкого спектру застосування, з бактерицидною, віруліцидною, фунгіцидною і туберкульоцидною дією, забезпечує одночасно очищення та дезінфекцію поверхонь від всіх видів мікрофлори за 3-5 хв., призначений для очищення і дезінфекції: невеликих за площею приміщень медичного призначення; офісної техніки; на підприємствах, харчової та переробної промисловості (хлібопекарної, кондитерської, молочної, м'ясної, рибної), фармацевтичної, мікробіологічної, парфумерна-косметичної промисловості; дезінфекційних заходів на інших епідемічна-значущих об'єктах, діяльність яких вимагає проведення робіт відповідно до діючих санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил, нормативно-методичних документів.

Склад

Бензалконіум хлорид (Benzalko11i1..1111 cl1loride) 0,4 %, спирт пропіловий (n-propaпol) 12,0 %, спирт ізопропіловий (Isopгopil alcolюl) 10,0 %; допоміжні речовини: неіоногенні поверхнево-активні речовини (алкілглюкозиди жирних спиртів 0,05 %, етоксильований розгалужений насичений жирний спирт 0,05 %), вода деіонізована до 100 %. 

Рекомендації по застосуванню

Засіб використовується у нативному вигляді (без розбавлення) способами протирання, зрошення або занурення при часовій експозиції 1-5 хв. Дія засобу протягом 1 хв. забезпечує дезінфекцію об'єктів щодо збудників інфекцій бактеріальної, вірусної (гепатити. ВІЛ-інфекцію, поліомієліт, COVID-19, грип) та грибкової етіології. Протягом всього часу експозиції поверхня повинна бути вологою.

Правила безпеки

Засіб дезінфікуючий для поверхонь «Мульті Ефект» («Multi Effect») ТМ «He]per Professional» призначений тільки для обробки поверхонь. При роботі з засобом необхідно дотримуватись правил особистої гігієни, використовувати захисні рукавиці. Не допускати потрапляння засобу в очі, не наносити на рани. Засіб небезпечний при проковтуванні, тому треба уникати його потрапляння до шлунку. Після закінчення роботи обличчя та руки слід ретельно вимити з милом. 


Зберігання

Засіб слід зберігати в щільно закритій заводській тарі, в місцях не доступних дітям, в критих вентильованих приміщеннях при температурі від +5 °С і не вище + 30 °С, подалі від нагрівальних приладів, відкритого вогню і прямих сонячних променів. Приміщення для зберігання засобу повинні бути забезпечені засобами пожежогасіння. Строк придатності засобу - З роки від дати виготовлення. 


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
500мл