Дезінфікуючий засіб Гель антисептичний для рук 5л

Дезінфікуючий засіб Гель антисептичний для рук 5л

100-041
Дезінфікуючий засіб Гель антисептичний для рук


Опис

Призначення засобу дезінфекційного Гель антисептичний для рук

- Гігієнічна та хірургічна дезінфекція шкіри рук медичного персоналу в закладах охорони здоров'я;
- Обробки шкірних покривів пацієнтів перед інвазивними втручаннями;
- Гігієнічної дезінфекція шкіри рук працівників підприємств косметичної, фармацевтичної, мікробіологічної, харчової промисловості;
- Дезінфекція шкіри клієнтів перед манікюром і педикюром;
- Дезінфекція шкіри рук і шкірних покривів в інших випадках, коли необхідно дотримуватися гігієнічних вимог і правил;
- Дезінфекція невеликих за розмірами виробів медичного призначення, гумових рукавичок.

Склад

Етанол – 70,0% (діюча речовина); допоміжні речовини; полігель, гліцерин, інші компоненти, що забезпечують пролонговану дію та догляд за шкірою; вода демінералізована до 100,0 %.

Рекомендації по застосуванню

Гігієнічну дезінфекцію шкіри рук працівників медичного персоналу та підприємств косметичної, фармацевтичної, мікробіологічної, харчової промисловості, закладів громадського харчування і торгівлі, банківських установ, об’єктів комунальної служби, всіх видів транспорту, гігієнічну дезінфекцію шкіри рук у побуті та в умовах надзвичайних ситуацій тощо, виконують шляхом нанесення 3-х мл засобу на сухі долоні руки та рівномірного розтирання його по поверхні шкіри до повного її зволоження протягом 30 сек. Приступати до роботи можна тільки після повного висихання засобу.

Примітка. Варто слідкувати за тим, щоб протягом всього часу втирання руки залишалися вологими від засобу.

Токсичність та безпечність засобу

Дезінфекційний засіб Гель антисептичний для рук CLEAN STREAM відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007 належить до мало небезпечних речовин (4 клас небезпеки) при введенні в шлунок та при нанесенні на шкіру. Засіб не спричиняє шкірно-подразнювальної та сенсибілізуючої властивостей. Засіб не має кумулятивних властивостей, не виявляє канцерогенної, мутагенної, гонадотропної та тератогенної дії.

Зберігання

Засіб зберігають окремо від лікарських засобів у критих складських приміщеннях, які захищені від прямого сонячного проміння, при температурі від - 40 °С до +35 °С осторонь від джерел відкритого вогню та тепла, окремо від легкозаймистих матеріалів і речовин, у місцях недоступних для дітей.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л