Засіб для чищення килимів та текстилю Helper Professional 1л

Засіб для чищення килимів та текстилю Helper Professional 1л

100-020
Засіб для чищення килимів та текстилю Helper Professional 1л


Опис

Засіб для чищення килимів та текстилю Helper Professional

Засіб слаболужний для чищення килимів та текстилю є ефективним для видалення пилу та забруднень різноманітного складу, сприяє легкому видаленню плям від чаю, кави, вина, забруднень жирової та білкової природи. Засіб призначений для чищення килимових покриттів, текстильних поверхонь, м’яких меблів, салонів автомобілів за допомогою миючих пилососів, тригерів або вручну. Засіб здійснює м’яку дезінфекцію поверхні завдяки наявності у складі спирту та не руйнує делікатні покриття матеріалів, які оброблюються.

Склад

Деіонізована вода, лінійна алкілбензолсульфокислота, бутиловий ефір пропіленгліколю, ізопропіловий спирт, ізотридеканолетоксилат, етилендіамінтетраоцтова кислота (ЕДТА), гідроксид амонію, гідроксид натрію, ароматична композиція.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування килимові покриття не пошкоджуються під впливом миючого засобу. З обережністю застосовувати на натуральних тканинах (перевірити на непримітних ділянках).

Пінні властивості

Розчини засобу для чищення килимів та текстилю мають помірно пінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

Приготування робочого розчину: для слабого та помірного забруднення концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-70 0С) з розрахунку 150-300 г на 1 літр; для сильного забруднення робочий розчин готують з розрахунку 500 г на 1 літр води, або використовують нерозведеним. Засіб рівномірно за допомогою тригера наносять на поверхню і витримують 5 хвилин. При необхідності обробити парою, потім промити за допомогою миючого пилососа або протерти вологою губкою. При ручному чищенні розчин губкою нанести на поверхню і витримати 5-7 хвилин, потім протерти вологою губкою. Дати висохнути, при необхідності процедуру повторити, або збільшити концентрацію розчину.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). При роботі з нерозведеним засобом користуйтеся захисними рукавицями з ПВХ або гуми. У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Уникайте тривалого контакту зі шкірою рук. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, якщо неприємні відчуття тривають, то слід звернутися за консультацією до лікаря. Засіб не використовувати для миття продуктів харчування або рук, тримати в недоступному для дітей місці.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
1 л