Засіб для миття посуди 4,95л ЕКО Helper

Засіб для миття посуди 4,95л ЕКО Helper

100-023
Засіб для миття посуди 4,95л ЕКО Helper


Опис

Засіб для миття посуди 4,95л ЕКО

Засіб для миття посуду «Еко» не містить в своєму складі барвників та ароматичних композицій, що робить його «м’яким» у дерматологічному відношенні, та завдяки збалансовано підібраним поверхнево-активним речовинам та іншим активним добавкам, є ефективним для видалення забруднень білкового, жирового та вуглеводного характерів, обумовлених харчовими продуктами та іншими забрудненнями різноманітного складу. Миючий засіб можна використовувати для миття різноманітного посуду та предметів повсякденного вжитку. Рекомендується для використання за призначенням у громадських закладах, дитячих дошкільних закладах, навчальних закладах, лікувально-профілактичних закладах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, на об’єктах комунально-побутового призначення, транспорті, також в побуті.

Склад

Менше 5% аПАР, нПАР, вода очищена, мінеральна сіль, консервант, лимонна кислота.

Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для виготовлення кухонного посуду (кераміка, фарфор, фаянс, скло, деревина, пластмаси, нержавіюча сталь та ін.) не пошкоджуються під впливом миючого засобу.

Пінні властивості

Розчини засобу для миття посуду ТМ «Helper» мають виражені пінні властивості. 

Рекомендації по застосуванню

При використанні засобу в проточній воді слід декілька крапель засобу нанести на вологу губку, очистити посуд від забруднення, ретельно ополоснути чистою водою. При митті посуду в непроточній воді слід 30 мл або більше засобу, розчинити в 5 літрах води. За допомогою щітки вимити посуд і сполоснути чистою водою. Засіб добре миє в холодній воді.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. При тривалому користуванні засобом слід захищати руки за допомогою гумових рукавичок. Обережно! При попаданні в очі викликає подразнення. Запобіжні заходи. Уникати попадання в очі. При попаданні засобу в очі промити їх великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Після застосування засобу вимити руки. Не вдихати випарів засобу. Не ковтати, в разі проковтування та погіршенні стану здоров’я звернутися до лікаря. Берегти від дітей!

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від -5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температури, при и цьому його миючи властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.
Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л