Засіб для чищення грилю Helper Professional

Засіб для чищення грилю Helper Professional 500 мл

100-009
Засіб для чищення грилю Helper Professional 500 мл

Опис

Засіб для чищення грилю Helper Professional

Засіб є ефективним для чищення грилів, фритюрниць, сковорідок, духовок, паро-конвекційних і хлібопекарських печей та різних поверхонь, зокрема термостійкого скла, від жиру, нагару, кіптяви залишків харчових продуктів що згоріли або обвуглилися тощо, також для чищення витяжних шаф, різноманітного кухонного обладнання. Рідина добре проникає скрізь застаріли забруднення, що міцно в’їлися в поверхню, хімічно розчиняє і змиває їх, не пошкоджуючи матеріал приладів. Завдяки своїм реологічним властивостям гарно «працює» на вертикальних поверхнях Засіб рекомендований для професіонального використання у закладах громадського харчування, на підприємствах харчової промисловості, на об’єктах комунально-побутового призначення.

Склад

5-15% нПАР, аПАР, деіонізована вода, гідроксид натрію, лінійна алкілбензолсульфокислота, гідроксид калію, суміш етоксильованих карбонових кислот.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування засіб не пошкоджує різноманітні матеріали, що використовуються для виробництва грилю та інших приладів для термічної обробки харчової сировини. Не рекомендується використовувати засіб для обробки звичайного скла, алюмінієвих, лакофарбових та емальованих поверхонь. У випадку виникнення сумнівів слід перевірити на невеличкій непримітній ділянці поверхні.

Пінні властивості

Розчини засобу для засобу для чищення грилю ТМ «Helper Professional» мають пінні властивості середньої інтенсивності.

Рекомендації по застосуванню

Рівномірно щіткою, або за допомогою пульверизатору, нанести засіб на забруднену поверхню, нагріти до 40-50°С, витримати 15-20 хвилин. При дуже сильному забрудненні додатково нагріти прилад/поверхню до температури 50 0С, ще раз нанести шар засобу та залишити на 15 хвилин. Ретельно змити великою кількістю води. Рекомендується ополоснути слабим розчином оцту. При щоденній очистці приладів/поверхонь можливе використання 25% розчину засобу. При очистці холодних приладів/поверхонь час дії засобу збільшити до 1 години.
Для очистки фритюрниць залити гарячу воду вище рівня масла, добавити 100-200 мл засобу на кожен літр води, залишити на 1-2 години, після чого воду злити, поверхню очистити щіткою та ретельно промити проточною водою.


Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Уникайте контакту із незахищеною шкірою. Користуйтеся гумовими рукавичками або з ПВХ. У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами, особливо кислотами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину , на шкіру та одяг. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, потім звернутися за консультацією до лікаря. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. Не вдихати пари засобу. Використовувати засіб тільки в добре вентильованих приміщеннях. Не призначений для миття шкіри та продуктів харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
500мл