Натуральний гель для прання дитячої білизни Kavati KIDS 1 л

Натуральний гель для прання дитячої білизни Kavati KIDS 1 л

100-067
Натуральний гель для прання дитячої білизни Kavati KIDS


Опис

Натуральний гель для прання дитячої білизни Kavati KIDS

Інноваційний гель для машинного та ручного прання, вироблений з рослинних олій та інших органічних компонентів. Безпечний для здоров’я та не забруднює навколишнє середовище. 1л гелю вистачає на 22 прання та замінює 2,2 кг сухого порошку. Ефективно виводить плями в холодній і гарячій воді, розроблений спеціально для прання кольорових і білих тканин. Безпечний для здоров'я, швидко розкладається і не забруднює навколишнє середовище, повністю виполіскується водою.

Склад

Вода очищена, 15-30% органічне мило на основі натуральних олій, гліцерин, трилон-А, лимонна кислота, поташ, композиція ефірних масел.
Примітка: Не містить фосфатів, консервантів, синтетичних ароматизаторів, синтетичних ПАР, SLS і SLES, хлору, ензимів, барвників.

Рекомендації по застосуванню

Для машинного прання: 
- Легкі забруднення, щоденне прання - 1,5 ковпачка;
- Сильні забруднення - 3 ковпачка;
Для ручного прання:
- 2 ковпачка на 10 літрів води.
- 1 ковпачок = 30 мл.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються. 


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 
Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
1 л