zasib-ridkij-dlya-prannya-universalnij-profix-clean-tm-kolibri-5l

Засіб рідкий для прання універсальний Profix Clean ТМ Колібрі 5л

100-087
Засіб рідкий для прання універсальний Profix Clean ТМ Колібрі 5л

Опис

Засіб рідкий для прання універсальний Profix Clean ТМ Колібрі

Гель для прання Profix Clean - це універсальний концентрований миючий засіб призначений для прання будь-яких видів тканин (бавовняних, синтетичних, лляних). Має знижене піноутворення. Якісно пере білизну при температурі від 30 до 60 градусів. Зберігає колір тканин. Не викликає алергічних реакцій, не подразнює шкіру. Після прання залишає приємний запах свіжості. Гель призначений для прання в пральних машинах всіх типів і для ручного прання. Білу і кольорову білизну прати окремо.

Склад

Вода підготовлена, аніонні ПАР (від 5% до 15%), неіоногенні ПАР (менше 5%), натрію хлорид, хелатон-ІІІ, парфумерна композиція, метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолон, барвник.

Пінні властивості

Засіб рідкий для прання універсальний Profix Clean ТМ Колібрі має знижене піноутворення.

Рекомендації по застосуванню

Машинне прання:
- Легкі забруднення, щоденне прання - 1 ковпачок;
- Сильні забруднення - 3 ковпачка;
Ручне прання:
- 2 ковпачка на 10 літрів води.
- 1 ковпачок = 50 мл.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л