Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Helper Professional

Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Helper Professional 500мл

100-014
Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Helper Professional 500мл

Опис

Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Helper Professional

Кислотний концентрований засіб для чищення санітарно-технічних поверхонь є ефективним для видалення іржі, вапнистого каменю та нальоту кальцієвого мила, органічного та неорганічного бруду з керамічних та кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн, унітазів. Крім того засіб може використовуватися для чищення поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок та ін. Засіб не залишає слідів, швидко видаляє бруд, знежирює поверхні, дуже економний, сприяє швидкому висиханню та придатний для змішування з водою будь-якої жорсткості. Рекомендується передусім для професійного використання – в громадських місцях, об’єктах комунально-побутового призначення, закладах громадського харчування, фітнес-клубах, спортивних спорудах а також на підприємствах харчової промисловості та транспорті. Засіб можна використовувати в побуті. 

Склад

Деіонізована вода, соляна кислота, ортофосфорна кислота, алкілглюкозид жирного спирту, ізопропіловий спирт, ізотридеканолетоксилат, консервант.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються для облаштування ванних та душових приміщень, басейнів, бань та саун (кераміка,скло, пластмаси, емальовані поверхні та сталь легована) не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не рекомендується для миття акрилових поверхонь та деяких натуральних каменів типу мармуру, вапняку. У випадку виникнення сумнівів слід перевірити на невеличкій непримітній ділянці поверхні.

Пінні властивості

Розчини засобу для чищення сантехнічних поверхонь ТМ "Helper Professional" мають помірно пінні властивості.

Рекомендації по застосуванні

Для слабкого та помірного забруднення концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-70 0С) у співвідношенні 1:5. Помити цим розчином поверхню і, у разі потреби, ополоснути чистою водою, витерти чистою ганчіркою. Для сильного забруднення засіб слід наносити на оброблювані поверхні без розведення. Витримати не менш ніж 10 хвилин, ополоснути поверхню водою.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Обов’язково користуйтеся захисними окулярами та гумовими рукавичками або з ПВХ. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. При попаданні в очі промити 1% розчином питної соди, а потім великою кількістю чистої води, при потребі звернутися за консультацією до лікаря. Уникайте тривалого контакту зі шкірою рук. Після користування завжди мийте руки за допомогою мила та води. Не вдихати пари засобу. Використовувати засіб в добре вентильованих приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. В разі замороження слід відігріти його до кімнатної температури, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
500мл