Гель для чищення унітазів Helper Professional 1л

Гель для чищення унітазів Helper Professional 1л

100-003

Гель для чищення унітазів Helper Professional 1л

Опис

Гель для чищення унітазів Helper Professional

Сильнокислотний концентрований засіб є ефективним для видалення вапнистого каменю, стійких осадів сечових солей, іржі, нальоту кальцієвого мила, бруду цементного походження, плівок та осадів органічного або неорганічного характеру. Засіб призначений для миття унітазів та сантехнічних поверхонь, керамічних та кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн. Крім того засіб може використовуватися для чищення поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок та ін. Засіб швидко видаляє бруд, знежирює поверхні та не залишає слідів, дуже економний, придатний для змішування з водою будь-якої жорсткості.
Засіб рекомендується насамперед для професійного використання, також може використовуватися в побуті. Професійне застосування передбачає використання на
підприємствах харчової промисловості та закладах громадського харчування, у фітнес-клубах, на спортивних спорудах а також і в інших громадських місцях та на транспорті.

Склад гелю для чищення унітазів

5-15% суміш кислот, менш 5% неіоногенних ПАР, вода очищена, загущувач.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються для виготовлення унітазів та раковин, облаштування ванних та душових приміщень, басейнів, бань та саун (кераміка, скло, пластмаси, емальовані поверхні та сталь легована) не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не рекомендується для мармуру, цементних покриттів, деяких натуральних каменів типу, вапняку. Не можна застосовувати для чищення поверхонь з акрилу, алюмінію та лінолеуму. У випадку виникнення сумнівів слід перевірити на невеличкій непримітній ділянці поверхні.

Пінні властивості

Розчини засобу для чищення унітазів ТМ «Helperl» мають помірно пінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

Для унітазів засіб слід наносити на оброблювані поверхні без розведення. Рівномірно покрити всю забруднену поверхню за допомогою щітки або губки. Засіб повинен покрити усю поверхню кола унітазу. Витримати приблизно 20 хв. (але не менше ніж 10 хв.) Почистити щіткою та ополоснути поверхню водою. Для видалення стійких забруднень слід обробити поверхню двічі або залишити засіб на 12 годин, а потім змити водою. У випадку необхідності видалення забруднень в нижній частини унітазу під шаром вод налити засіб в воду і через 30-40 хв. змити. У випадку інших поверхонь, які мають слабке або помірне забруднення,
концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-40 С) у співвідношенні 1:10. Помити цим розчином поверхню і, у разі потреби, ополоснути чистою водою, витерти чистою ганчіркою. Не рекомендується здійснювати нагрівання засобу.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання за допомогою інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.), по можливості прибрати із зони аварії металеві вироби/речі. Не змішувати з іншими речовинами. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. В разі замороження слід відігріти його до кімнатної температури, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.
Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
1 л