Засіб для видалення з поверхонь жирових і масляних забруднень Helper Professional

Засіб для видалення з поверхонь жирових і масляних забруднень Helper Professional 5л

100-018
Засіб для видалення з поверхонь жирових і масляних забруднень Helper Professional 5л


Опис

Засіб для видалення з поверхонь жирових і масляних забруднень Helper Professional

Засіб має високу ефективність стосовно забруднень жирової природи (мінеральні, рослинні та тваринні жири, копіть, смоли, нікотин, сліди від гуми або металів та ін.). Рідина добре проникає скрізь застаріли забруднення, що міцно в’їлися в поверхню, розчиняє та змиває їх. Засіб рекомендований для професіонального використання у громадських закладах, на підприємствах харчової промисловості (миття резервуарів, інвентарю, тари, транспортерів, скруберів, змішувачів, зовнішніх та внутрішніх поверхонь різноманітного устаткування), закладах громадського харчування, на об’єктах комунально-побутового призначення, транспорті для чищення холодильників, витяжних шаф, різноманітного кухонного обладнання.

Склад

Деіонізована вода, суміш етоксильованих карбонових кислот, гідроксид натрію, суміш четвертинних амонієвих сполук і етоксильованих жирних амінів, бутиловий ефір пропіленгліколю, ізопропіловий спирт, моноетаноламін, динатрію кокоамфодіпропіонат, ароматична композиція.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування засіб не пошкоджує різноманітні матеріали (хромовані, пластмасові та дерев’яні поверхні, скло, фаянс, мармур, мозаїка, кераміка, а також ковролін, ванни та сантехніка). Не рекомендується для алюмінієвих та лакофарбових поверхонь. У випадку виникнення сумнівів слід перевірити на невеличкій непримітній ділянці поверхні.

Пінні властивості

Розчини засобу для видалення жирових та масляних забруднень ТМ «Helper Professional» мають пінні властивості.


Рекомендації по застосуванню

При регулярному прибиранні оброблених водовідштовхувальних покриттів достатньо 20-40 мл засобу на 8-10 л води. Для непокритих захисною плівкою поверхонь 50-80 мл на 8-10 л. При машинному способі прибирання 10-15 мл на 8-10 л води. Дуже застарілі жирові забруднення та смола спочатку миються даним засобом без розведення (термін дії на забруднення 10-15 хв.), а потім кілька разів поверхня промивається водою до зникнення слідів піни. На харчових підприємствах для миття устаткування, інвентарю, поверхонь, стін, підлоги слід використовувати розчин концентрацією 0,2-1,0% та провадити обробку за допомогою щіток або методом замочування 10-30 хв. при 20-50 0С. У випадку змішувачів, трубопроводів та сильно забрудненого устаткування процес миття здійснюють розчином з концентрацією 2,5-6,0% на протязі 20-60 хв. при температурі 50-65 0С. Засіб можна використовувати навіть в жорсткій воді. Швидко висихає та не залишає розводів та жирних плям, придає глянцевий блиск. Забезпечує глянцевий блиск на поверхні. 

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Користуйтеся гумовими рукавичками або з ПВХ. У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, потім звернутися за консультацією до лікаря. Не вдихати пари засобу. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовувати засіб тільки в добре вентильованих приміщеннях.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 
Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л