Миючий засіб для миття зовнішніх і внутрішніх поверхонь LIV Актив 211 10л

Миючий засіб для миття зовнішніх і внутрішніх поверхонь LIV Актив 211 10л

100-045
Миючий засіб для миття зовнішніх і внутрішніх поверхонь LIV Актив 211


Опис

Призначення засобу миючого для миття зовнішніх і внутрішніх поверхонь LIV Актив 211

Мийний засіб призначений для періодичного та повсякденного механізованого або ручного очищення внутрішніх та зовнішніх поверхонь (металевих, лакофарбних, пластикових, гумових, скляних, ламінатних, дерев’яних, лінкрустованих) рухомого складу та вагонів залізничного транспорту; для миття стаціонарних об’єктів, приміщень залізничних вокзалів та станцій, автомобілів, приміщень та обладнання підприємств харчової промисловості, об’єктів комунально-побутового господарства та в торгових закладах. Засіб забезпечує високий миючий ефект, зокрема при видаленні органічних та неорганічних комбінованих забруднень різноманітної природи (нафтопродукти, залізоокисні, атмосферні та земляні забруднення, пил, бруд, вапняний нальот та плями від пасти, чорнил, фломастеру, маркеру, скотчу і т.п.).

Підходить для води будь-якої жорсткості.

Склад

Вода питна, лінійна алкілбензолсульфокислота, етоксильований насичений жирний спирт, діетаноламід жирних кислот кокосового масла, гідроксид натрію, етилендіамінтетраоцтова кислота (ЕДТА), консервант.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються для виготовлення транспортних засобів, обладнання харчової промисловості, такі як сталь, скло, гума та пластмаси не руйнуються під впливом робочих розчинів засобу. Враховуючи рівень рН засобу можна використовувати на поверхнях з алюмінію, кольорових металів, оцинкованих та лужених.

Пінні властивості

Робочі розчини миючого засобу LIV Актив 211 мають пінні властивості високої інтенсивності.

Рекомендації по застосуванню

Миючий засіб застосовується у вигляді робочих розчинів концентрацією 0,3-10% в залежності від ступеня, виду та стійкості забруднення поверхонь, типу обладнання для миття та умов миття. У разі сильного забруднення зовнішніх поверхонь збільшують концентрацію робочого розчину до 20%. Робочі розчини миючого засобу готують в промаркованій тарі з корозійностійкої сталі або пластмаси шляхом змішування засобу з водою до повного розчинення. Приготування робочих розчинів засобу, в пасажирському господарстві Укрзалізниці, проводять згідно розрахунків, наведених у Таблиці 1.

Примітка: при проведенні оздоровчої обробки та сильного забруднення кількість засобу може бути збільшена до 20 л на 100 л робочого розчину.

Робочий розчин засобу рівномірно наносять на поверхню, яка оброблюється, методом розпилення за допомогою апаратів високого чи низького тиску, піногенератору або вручну за допомогою мопу, щітки чи ганчір'я. При обробці поверхонь за допомогою мийного обладнання необхідно дотримуватись інструкцій щодо його експлуатації. 

Миття поверхні у всіх випадках передбачає послідовне виконання трьох технологічних етапів:
а) нанесення робочого розчину миючого засобу на поверхню за допомогою апаратів високого чи низького тиску, розпилювачів, піногенератору, мопу, щітки або ганчір'я змоченого у робочому розчині;
б) розтирання та/або витримка розчину у вигляді піни на поверхні;
в) змивання розчину водою або протирання поверхні ганчіркою змоченою у чистій воді для вилучення залишків піни (при необхідності).

Примітка: Рекомендований час дії розчину на поверхні до змивання 1,5 – 5,0 хвилини. При митті внутрішніх поверхонь час витримки може бути скорочений до однієї хвилини. Не допускати висихання розчину засобу на поверхні. Видалення забруднень за допомогою засобу здійснюється при температурі вище 00С.


Норми витрачання миючого засобу, час та температура для миття різноманітних об'єктів
Правила безпеки

Уважно прочитайте інструкцію по використанню. До роботи повинні допускатися особи, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. При приготуванні робочого розчину засобу та його використанні в ручному режимі працювати тільки в спецодязі і гумових рукавицях. Після закінчення робіт обличчя і руки вимити водою з милом. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Не вдихати пари. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування. Зберігати в промаркованій тарі та недоступному для дітей місці. При попаданні в очі ретельно промити чистою проточною водою. Засіб пожежобезпечний (водний розчин). При виникненні пожежі гасити водою, вуглекислотою, піском. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Не змішувати та не застосовувати разом з іншими засобами для миття та чистки.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих добре вентильованих складських приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%. Слід запобігати тривалої дії прямих сонячних променів. Не допускати зберігання засобу в одному приміщенні з харчовими продуктами.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
10л