Засіб мийний лужний пінний для термокамер LIV Актив 133 10л

Засіб мийний лужний пінний для термокамер LIV Актив 133 10л

100-044
Засіб мийний лужний пінний для термокамер LIV Актив 133


Опис

Засіб мийний лужний пінний для термокамер LIV Актив 133

Засіб мийний високолужний пінний (концентрат) для миття виробничого обладнання та поверхонь в харчовій промисловості. Цільове призначення – для очистки термокамер від нагару, жиру, копоті. Також рекомендований для генерального, періодичного та повсякденного миття поверхонь із нержавіючої сталі, лугостійких пластмас, скла, емалі, виробів з гуми в різних галузях харчової та переробної промисловості (варочні ємності, грилі, резервуари, змішувачі, розливні машини, конвеєри, трубопроводи, технологічні столи, підігрівачі, морозильне та санітарно-технічне обладнання, підлоги та стіни покриті керамічною плиткою).

Завдяки збалансованому вмісту лугів, поверхнево-активних речовин та комплексоутворювача ефективний при видаленні жирових забруднень та нагару, органічних забруднень різноманітної природи. Підходить для води будь-якої жорсткості.

Засіб призначений тільки для професійного застосування.

Склад

Від 5% до 15% НПАВ, гідроксид натрію, комплексоутворювач, вода очищена.

Вплив на поверхні

При дотриманні  правил застосування матеріали, що звичайно використовуються в харчовій промисловості, такі як легована сталь, хромонікелеві сплави,  гума, лугостійкі пластмаси та інші штучні матеріали не руйнуються під впливом засобу. Не використовувати на поверхнях з алюмінію та його сплавів, кольорових металів, оцинкованих та лужених. У випадку невпевненості в складі матеріалу слід попередньо протестувати на невеликій ділянці.

Пінні властивості

Розчини мийного засобу володіють вираженими пінними властивостями.

Рекомендації по застосуванню

Засіб використовують у вигляді робочих розчинів. Концентрацію робочого розчину, час, температуру та спосіб мийки визначає спеціаліст в кожному конкретному випадку, в залежності від технологічних особливостей обладнання та ступеню забруднення.
Перед використанням вмістиме каністри перемішати. При митті термокамер з інєкторною системою всмоктування налаштувати дозування на потрібну концентрацію. Робочі розчини готуються простим змішуванням концентрату з водопровідною водою у тарі із нанесеним маркуванням. Кількісне співвідношення «LIV Актив 133» з водою для приготування робочих розчинів необхідної концентрації та рекомендації по їх оптимальному застосуванню вказані в таблиці.

Правила безпеки


Уважно прочитайте інструкцію по використанню. До роботи повинні допускатися особи, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. При приготуванні робочого розчину засобу та його застосуванні в ручному режимі використовувати засоби індивідуального захисту. Приміщення повинно добре провітрюватися. Під час приготування та використання засобу сторонні особи повинні бути відсутні, забороняється приймати їжу, пити, палити.

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання за допомогою інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.), по можливості прибрати із зони аварії металеві вироби/речі. Не змішувати з іншими речовинами. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування.

Засіб не повинен попадати у навколишнє середовище без попередньої нейтралізації.

Зберігання


Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих добре вентильованих приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%. Слід запобігати тривалої дії прямих сонячних променів.
Зберігати окремо від кислот та сильних окислювачів.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 
Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
10л