Засіб для миття кухонних поверхонь Helper Professional 5л

Засіб для миття кухонних поверхонь Helper Professional 5л

100-028
Засіб для миття кухонних поверхонь Helper Professional 5лОпис

Засіб для миття кухонних поверхонь Helper Professional

Засіб призначений для чистки кухонних поверхонь, раковин, кахельної плитки, газових та електричних плит, мікрохвильових печей, сковорідок, листів, а також емальованих, керамічних, фарфорових, фаянсових виробів побутового призначення. Засіб ефективно видаляє бруд що в’ївся, кіптяву, жир. Рекомендується передусім для професійного використання – в громадських закладах, на підприємствах харчової промисловості, на об’єктах комунально-побутового призначення, в закладах громадського харчування, транспорті, фітнес-клубах, спортивних спорудах. М’який склад засобу дозволяє використовувати його і в побуті.

Склад

Деіонізована вода, динатрію кокоамфодипропіонат, алкілполіглікозид, гідроксид калію, гідроксид натрію, бутиловий ефір пропіленгліколю, спирт ізопропіловий.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються для виготовлення кухонних поверхонь, кухонного обладнання та посуду не пошкоджуються під впливом миючого засобу, не містить абразиву – не пошкоджує поверхні під впливом механічної дії. Не рекомендується для алюмінієвих і лакофарбових поверхонь. У випадку виникнення сумнівів слід перевірити на невеликій непримітній ділянці кухонної поверхні.

Пінні властивості

Розчини засобу для миття кухонних поверхонь ТМ «Helper Professional» мають помірно пінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

Рівномірно нанести засіб на поверхню за допомогою розпилювача або губки, забезпечити рівномірне покриття поверхні засобом. В залежності від забруднення витримати від 3 до 10 хвилин, ретельно змити водою. Місця сильного забруднення обробити повторно. Для повсякденного прибирання – засіб слід розвести водою у співвідношенні 1:4. Для прискорення ефекту чищення пропонується наносити засіб на теплу поверхню.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Користуйтеся гумовими рукавичками або з ПВХ. У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з кислотами та іншими засобами (речовинами). Не ковтати. Запобігайте попаданню в очі, на шкіру та одяг. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити 1%-ним розчином лимонної кислоти або чистою водою, потім звернутися за консультацією до лікаря. Не вдихати пари засобу. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовувати засіб тільки в добре вентильованих приміщеннях.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л