Засіб для миття посуди з ароматом яблука Helper 4,95л

Засіб для миття посуди з ароматом яблука Helper 4,95л

100-030
Засіб для миття посуди з ароматом яблука Helper 4,95л


Опис

Засіб для миття посуди з ароматом яблука Helper

Засіб для миття посуду є ефективним для видалення забруднень білкового, жирового та вуглеводного характерів, обумовлених харчовими продуктами та іншими забрудненнями різноманітного складу. Миючий засіб можна використовувати для миття різноманітного посуду та предметів повсякденного вжитку. Рекомендується для використання за призначенням у громадських закладах, дитячих дошкільних закладах, навчальних закладах, лікувально-профілактичних закладах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, на об’єктах комунально-побутового призначення, транспорті також, завдяки «м’якому» складу, в побуті.

Склад

Деіонізована вода, алкіламідопропілдиметиламінобетаїн,натрію хлорид, гідроксид натрію , лінійна алкілбензолсульфокислота, консервант,ароматична композиція, лимонна кислота, барвники, стабілізатор кольору.

Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для виготовлення кухонного посуду (кераміка, фарфор, фаянс, скло, деревина, пластмаси, нержавіюча сталь та ін.) не пошкоджуються під впливом миючого засобу.

Пінні властивості

Розчини засобу для миття посуду з ароматом лимону мають виражені пінні властивості. 

Рекомендації по застосуванню

При використанні засобу в проточній воді слід декілька крапель засобу нанести на губку, очистити посуд від забруднення, ретельно ополоснути чистою водою. При митті посуду в непроточній воді слід 25-30 мл або більше засобу, розчинити в 5 літрах води. За допомогою щітки вимити посуд і сполоснути чистою водою.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. При тривалому користуванні засобом слід захищати руки за допомогою гумових рукавичок. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від -5 0С до 30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід повільно відігріти до кімнатної температуру, при и цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
4,95л