Універсальний засіб для миття поверхонь з ароматом лимону Helper

Універсальний засіб для миття поверхонь з ароматом лимону Helper 5 л

100-005
Універсальний засіб для миття поверхонь з ароматом лимону Helper 5 л

Опис

Універсальний засіб для миття поверхонь з ароматом лимону Helper

Універсальний концентрований засіб для миття поверхонь забезпечує ефективне видалення білково-жирових забруднень, обумовлених харчовими продуктами, та інших забруднень побутового походження. Засіб призначений для миття твердих поверхонь в приміщеннях для приготування та прийому їжі, включаючи столи, підлоги, стіни, кахельні плити, двері, стелі, кухонне та виробниче обладнання. Рекомендується для використання у громадських закладах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, на об’єктах комунально-побутового призначення, транспорті. Після використання засобу залишається легкий приємний аромат лимону. М’який склад засобу дозволяє використовувати його і в побуті.

Склад

Деіонізована вода, лаурілетоксисульфат натрію, ізотридеканолетоксилат, гідроксид натрію, лимонна кислота, бутиловий ефір пропіленгліколю, ізопропіловий спирт, барвник, ароматична композиція, консервант.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування, матеріали, що звичайно використовуються для облаштування приміщень (деревина, скло, керамічна плитка, паркетна підлога, лакові та фарбовані поверхні, пластмаси, ламінат, нержавіюча сталь та ін.) не пошкоджуються під впливом миючого засобу. З обережністю використовувати для миття поверхонь з алюмінію та його сплавів. Не викликає зміни кольору. Не залишає плям або розводів на поверхні.

Пінні властивості

Розчини універсального засобу для миття поверхонь з ароматом лимону ТМ «Helper» мають помірно пінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

Для слабкого та помірного забруднення концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20 - 70 0С) з розрахунку 50 - 100 мл на 5 літрів. Для сильного забруднення робочий розчин готують з розрахунку 400-500 мл на 1 літр. Стійкі плями можна очистити губкою, змоченою нерозбавленим засобом, потім протерти насухо. На виробництві для миття устаткування та обладнання, підлог та стін цехів застосовують рециркуляційну мийку. Спочатку слід змити залишки продукту з об’єкту обробки водою. Час циркуляції 20 - 30 хвилин. Потім поверхні миють засобом та ополіскують чистою водою на протязі 10 - 15 хвилин до зникнення залишків піни. При ручному режимі миття спочатку змивають залишки продукту та забруднення водою. Потім рівномірно наносять засіб на поверхню за допомогою щітки, губки або швабри з ганчіркою. Витримують 20-30 хвилин. Потім змивають чистою водою до зникнення піни. Старі плями, що дуже міцно зафіксовані на поверхні слід ретельно поскребти. Для нанесення засобу на гладенькі поверхні рекомендується використання розпилювача (аерозоль). Оброблені поверхні не потребують витирання насухо. Засіб надає поверхні блиск. Під час роботи з концентрованим засобом слід забезпечити задовільний рівень вентиляції приміщення.

Правила безпеки 

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Під час розпилювання засобу у вигляді аерозолю користуйтеся захисними окулярами. Якщо існує небезпека попадання засобу на шкіру рук користуйтеся рукавицями з ПВХ або гуми. У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Після користування
завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, потім звернутися за консультацією до лікаря. Засіб слід зберігати в недоступному для дітей місці. Уникайте тривалого контакту з незахищеною шкірою рук. Засіб не призначений для миття шкіри або продуктів харчування.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від -10 0С до 30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. В разі замороження засіб слід відігріти до кімнатної температури, при цьому його миючи властивості не змінюються.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л