Засіб для генерального чищення підлоги для підлогомиючих машин Helper Professional

Засіб для генерального чищення підлоги Helper Professional 5л

100-001

Професійний засіб для генерального чищення підлоги для підлогомиючих машин Helper Professional

Опис

Засіб для генерального чищення підлоги для підлогомиючих машин Helper Professional

Концентрований лужний засіб призначений для генерального та регулярного миття підлог та інших будь-яких водостійких поверхонь і технологічного устаткування. Рекомендовано для професійного використання в готелях, виставкових залах, супермаркетах, підприємствах громадського харчування, в лікувально-профілактичних закладах, громадських туалетах, кінотеатрах, школах та дитсадках, а також на підприємствах різних галузей харчової промисловості. Засіб ідеально підходить для усіх типів підлогомийних машин, апаратів високого тиску та ручного миття підлогоподібних покрить. Ретельно видаляє важкі масляножирові, білкові та пігментні забруднення, воскові та полімерні нашарування, бруд ґрунтового походження, кіптяву, сажу, сіль та інші мінеральні плями. Швидко висихає та не залишає жирних слідів та плям. Працює як в холодному так і гарячому стані. Продукт дуже економний завдяки високій миючій здатності при низьких концентраціях. М’який склад засобу дозволяє використовувати його також і в побуті. 

Склад

Деіонізована вода, динатрію кокоамфодіпропіонат, гідроксид натрію, нітрилотриоцтова кислота, бутиловий ефір пропіленгліколю, спирт ізопропіловий, консервант.

Вплив на поверхні

Засіб придатний для будь-яких водостійких твердих поверхонь (деревина, кахель, бетон, ПВХ та ін.). При усіх способах вологого прибирання, зазначених в інструкції (протирка, спрей, змивання водою, миття за допомогою ганчірки, дезінфекція зануренням поверхні та ін.) цілком відсутній негативний вплив на поверхню. Не застосовувати для чутливих до лугів підлогових покриттів (наприклад, лінолеум, необроблені паркетні та дерев’яні підлоги). Не рекомендується використовувати для меблів. У разі виникнення сумнівів щодо доцільності використання засобу для конкретної поверхні, слід зробити попередній тест на стійкість матеріалу у непримітному місці.

Пінні властивості

Розчини засобу для підлогомийних машин ТМ «Helper Professional» мають слабопінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

Засіб слід використовувати згідно з інструкцією до підлогомийних машин, апаратів високого тиску та для ручного режиму миття. Мінімальне дозування складає 50 мл на 10 л води (0,5%/1:200). В залежності від ступеню забруднення концентрацію миючого розчину можна збільшити до 5%. Якщо є забруднення, яке слід навіть терти, то рекомендується використовувати концентрацію 100-200 мл на 10 л розчину (1-2%). При генеральному чищенні та видаленні нашарувань слід використовувати розчин концентрацією 10-25% при температурі не більше 60 0С. Час впливу на поверхню – 10…15 хв. Після генерального прибирання слід промити поверхню чистою вдою. Ефективно працює як в холодному так і гарячому стані, але температура розчину при використанні не повинна бути нижче ніж +5 0С. У випадку прибирання в ручному режимі (швабра, моп) в залежності від забруднення застосовується 0,5-1,0 %-ний розчин.

Приготування робочого розчину передбачає: передусім налити в ємність потрібну кількість води, потім – засобу. Ретельно перемішати, налити готовий розчин а тенк підлогомийної машини.

Примітка. При користуванні не допускати засихання миючого засобу на поверхні. Не допускати злив засобу у віддільник легких рідин разом із розчинами, що містять органічні розчинники (вуглеводні), а також не змішувати з іншими мийними засобами.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Користуйтеся захисними рукавицями з ПВХ або гуми. У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, якщо неприємні відчуття тривають, то слід звернутися за консультацією до лікаря. Засіб не використовувати для миття продуктів харчування або рук, тримати в недоступному для дітей місці.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л