Засіб для миття скла Helper

Засіб для миття скла Helper 5л

100-006

Засіб для миття скла Helper 5л

Опис

Засіб для миття скла Helper

Миючий засіб для миття та доведення до блиску, переважно великих, скляних та інших водостійких поверхонь (вітрини, вікна, дзеркала, кахельна плитка, кераміка, кольорові метали, пластик, гладкі стіни приміщень, тощо). Засіб дозволяє видаляти різноманітні складні забруднення (кіптяву, пил, жирові плями, відбитки від пальців, сліди від контакту з комахами, деревами, атмосферні осади та ін.). Засіб готовий до використання, забезпечує ефективне миття та економне використання. М’який
склад засобу робить його придатним як для професійного так і побутового використання (екрани телевізорів та моніторів, скляний посуд та столові прилади). Засіб додатково забезпечує також м’яку дезінфекцію поверхні завдяки наявності спирту. Після використання засобу у приміщенні залишається приємний запах свіжості.

Склад

Деіонізована вода, бутиловий ефір пропіленгліколю, ізопропіловий спирт, алкілполіглікозиди жирних спиртів, ароматична композиція, амонію гідроксид, амонію хлорид, барвник.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно підлягають обробці засобом (скло, кришталь, керамічна плитка та ін.) не пошкоджуються під впливом миючого засобу. У випадку сумнівів слід перевірити дію засобу на невеликій ділянці поверхні у непримітному місці.

Пінні властивості

Розчини засобу для миття скла ТМ «Helper Professional» мають помірно пінні властивості. 

Рекомендації по застосуванню

Засіб рекомендується використовувати за допомогою розпилювача. У випадку сильного забруднення – засіб використовується без розведення; для повсякденного прибирання – засіб слід розвести водою у співвідношенні 1:4. Спочатку засіб слід перелити з каністри у пляшку та зафіксувати розпилювач, фіксатор повернути в положення робочого стану. З відстані 20-25 см розпилити засіб на поверхню. При цьому слід забезпечити рівномірне покриття поверхні засобом. Залишити засіб на 0,5-3 хв. Ретельно протерти поверхню сухою чистою тканиною або паперовими рушничками. У разі сильного забруднення (кіптява, жирові плями) обробку можна повторити. Для досягнення блиску рекомендується додаткове протирання поверхні. При використанні засобу без розпилювача спочатку слід змочити губку засобом, ретельно протерти поверхню, щоб не залишилося сухих ділянок. Витримати 3-5 хв. Протерти поверхню сухою чистою ганчіркою. У разі сильно забруднення обробку рекомендується повторити. Не залишає розводів і не потребує додаткового змиття.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. При систематичній роботі із засобом користуйтеся захисними гумовими рукавицями, шкіру після роботи рекомендується змастити живильним кремом. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Якщо під час роботи існує небезпека попадання засобу в очі, користуйтеся захисними окулярами. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, потім якщо неприємні відчуття тривають, слід звернутися за консультацією до лікаря. Намагайтеся не вдихати аерозоль. Під час роботи забезпечте задовільний рівень вентиляції.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від -20 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. В разі замороження засіб слід відігріти до кімнатної температури, при цьому його миючі властивості не змінюються. Слід зберігати в недоступному для дітей місці.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л