Засіб для щоденного прибирання Helper Professional

Засіб для щоденного прибирання Helper Professional 5л

100-007
Засіб для щоденного прибирання Helper Professional 5л

Опис

Засіб для щоденного прибирання Helper Professional

Засіб призначений для миття та очищення твердих поверхонь, які можна мити. Засіб має високу ефективність стосовно забруднень насамперед жирової природи: мінеральні, рослинні олії та тваринні жири, нікотин, сліди від помади та ін. Засіб рекомендований для щоденного або регулярного професіонального використання у громадських закладах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування і на об’єктах комунально-побутового призначення (для чищення холодильників, витяжних шаф, різноманітного кухонного обладнання) а також на транспорті. Швидко висихає не залишаючи розводів, надаючи глянцевий блиск. М’який склад засобу дозволяє рекомендувати його для використання у побуті.

Склад

Деіонізована вода, етоксильований насичений жирний спирт, лінійна алкілбензолсульфокислота, бутиловий ефір пропіленгліколю, ізопропіловий спирт, діетаноламід жирних кислот кокосового масла, гідроксид натрію, гідроксид амонію, гідроксид калію, консервант.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування засіб не пошкоджує різноманітні матеріали (хромовані, пластмасові поверхні, скло, фаянс, мармур, мозаїка, кераміка, а також ковролін, ванни та сантехніка). Не рекомендується для алюмінієвих та лакофарбових поверхонь. У випадку виникнення сумнівів слід перевірити на невеличкій непримітній ділянці поверхні.

Пінні властивості

Розчини засобу для видалення жирових та масляних забруднень ТМ «Helper Professional» мають виражені пінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

При щоденному або регулярному прибиранні оброблених водовідштовхувальних покриттів достатньо 20-40 мл засобу на 8-10 л води. Для непокритих захисною плівкою поверхонь 50-80 мл на 8-10 л. При машинному способі прибирання 10-15 мл на 8-10 л води. Дуже забрудненні ділянки спочатку миються даним засобом без розведення (термін дії на забруднення 10 -15 хв.), а потім кілька разів поверхня промивається водою до зникнення слідів піни. На харчових підприємствах для миття устаткування, інвентарю, поверхонь, стін, підлоги слід використовувати розчин концентрацією 0,2-1,0% та провадити обробку за допомогою щіток або методом замочування 10-30 хв. при 20-50 0С. У випадку змішувачів, трубопроводів та сильно забрудненого устаткування процес миття здійснюють розчином з концентрацією 2,5-6,0% на протязі 20-60 хв. при температурі 50-65 0С. Засіб можна використовувати навіть в жорсткій воді. Швидко висихає та не залишає розводів та жирних плям. Забезпечує глянцевий блиск на поверхні.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Користуйтеся гумовими рукавичками або з ПВХ. У випадку великих розливів надягайте гумові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, потім звернутися за консультацією до лікаря. Не вдихати пари засобу. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовувати засіб тільки в добре вентильованих приміщеннях.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л