Засіб мийний лужний для миття виробничого обладнання з антикорозійною добавкою LIV 10л

Засіб мийний лужний для миття виробничого обладнання з антикорозійною добавкою LIV 10л

100-056
Засіб мийний лужний для миття виробничого обладнання з антикорозійною добавкою LIV


Опис

Призначення засобу мийного лужного для миття виробничого обладнання з антикорозійною добавкою LIV

Засіб є висококонцентрованим продуктом, який забезпечує високий миючий ефект, зокрема при видаленні органічних забруднень – білків, жирів, залишків овочевої та фруктової продукції, пігментних плям, різноманітних нашарувань. Засіб призначений тільки для професійного застосування - генерального, періодичного та повсякденного миття переважно металевих поверхонь в різних галузях харчової промисловості (резервуари, змішувачі, розливні машини, конвеєри, технологічні столи, підігрівачі, морозильне обладнання та ін.). Засіб може використовуватися в різних системах мийки - звичайним способом (ручний режим), мийка в СІР- системах та інших системах спрей методом. Рекомендується також для миття зовнішніх поверхонь громадського транспорту. Підходить для води будь-якої жорсткості. Завдяки наявності ефективної антикорозійної присадки засіб запобігає утворенню на поверхні металевого обладнання корозійної плівки оксидів заліза.

Склад

Вода деіонізована, гідроксид натрію, силікат натрію.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються в харчовій промисловості, такі як легована сталь, резина та лугостійкі пластмаси не руйнуються під впливом засобу. Не використовувати на поверхнях з алюмінію, кольорових металів, оцинкованих та лужених. У випадку невпевненості в складі матеріалу слід попередньо протестувати на невеликій ділянці. Антикорозійна добавка ефективно запобігає утворенню іржи на поверхні.

Пінні властивості

Розчини лужного мийного засобу для миття виробничого обладнання з антикорозійною добавкою ТМ «LIV» не піняться.

Рекомендації по застосуванню

Концентрацію робочого розчину, час та температуру мийки засобом визначає спеціаліст в кожному конкретному випадку, в залежності від технологічних особливостей обладнання та ступеню забруднення. Робочі розчини готуються простим змішуванням концентрату з водопровідною водою.
Після застосування лужного мийного засобу для виробничого обладнання ТМ «LIV» обов’язково ретельно промити чистою водою та ополоснути. Після ополіскування від миючого засобу рекомендується здійснити контроль на залишкову лужність. Наявність чи відсутність лужності в змивних водах перевіряють за допомогою індикатора фенолфталеїну. До 100 мл змивної води додають 1-2 краплі розчину фенолфталеїну. При відсутності лугу вода залишається безбарвна, а при наявності в воді залишків лугу – з’являється малиновий колір. Крім того, контроль можна здійснювати і за допомогою індикаторного лакмусового паперу. Для цього до вологої ділянки прикладають полосу паперу. Якщо колір не змінюється – залишкова лужність відсутня. Наявність синього кольору свідчить про недостатнє видалення залишкового лугу.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Під час розведення засобу рекомендовано користуватися захисними окулярами. Якщо існує небезпека попадання засобу на шкіру рук користуйтеся рукавицями з ПВХ або резини. У випадку великих розливів надягайте резинові черевики. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Увага: не змішувати з кислотами! Не ковтати. Запобігайте попаданню в очі, на шкіру та одяг. Відповідно до Директиви 1999/45/ЕС засіб віднесений до категорії 2-го класу небезпечності (викликає значні хімічні опіки). Після користування завжди мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, потім звернутися за консультацією до лікаря-офтальмолога. Засіб слід зберігати в недоступному для дітей місці. Уникайте навіть короткочасного контакту з незахищеною шкірою рук. Засіб не призначений для миття шкіри або продуктів харчування.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%. Слід запобігати тривалої дії прямих сонячних променів.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
10л