Засіб мийний кислотний пінний з антибактеріальним ефектом LIV Актив 332 20л

Засіб мийний кислотний пінний з антибактеріальним ефектом LIV Актив 332 20л

100-047
Засіб мийний кислотний пінний з антибактеріальним ефектом LIV Актив 332Опис

Засіб мийний кислотний пінний з антибактеріальним ефектом LIV Актив 332

Концентрований кислотний засіб (на основі азотної кислоти) із вираженим піноутворенням та антибактеріальним ефектом для професійного призначення для ручної та машинної мийки. Забезпечує високий миючий ефект при видаленні органічних та неорганічних комбінованих забруднень різноманітної природи (вапняні нальоти, нашарування молочного каменю, винного каменю, пивного каменю, іржі, залишки неорганічних солей.) Використовується для миття зовнішніх технологічних поверхонь, обладнання, трубопроводів, ємкостей на підприємствах харчової та переробної промисловості (молочної, консервної, м’ясної та рибопереробної, пиво-безалкогольної, лікеро-горілчаної, кондитерської, хлібопекарської і т.д.) в закладах торгівлі, громадського харчування, в комунальному господарстві. Підходить для води будь-якої жорсткості. Робочі розчини добре змиваються водою, не залишають нальоту.

Склад

>10 %: вода деіонізована, кислота азотна; 1…10 %: неіоногенні ПАР, комплексоутворювач.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються для виробництва устаткування та інвентарю харчової промисловості, такі як легована сталь, хромовані та нікельовані ділянки, алюміній, лакофарбні поверхні, скло, та пластик стійкий до кислот, не руйнуються під впливом робочих розчинів кислотного засобу. У випадку невпевненості в складі матеріалу слід попередньо протестувати на невеликій ділянці. Механізми та інструментарій, якими здійснюється обробка, та ємкості, де зберігаються робочі розчини, повинні бути з стійкого до дії кислот матеріалу або мати антикорозійне покриття.

Пінні властивості

Робочі розчини кислотного мийного засобу «LIV Актив 332» мають високопінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

Засіб використовується у вигляді робочих розчинів. Концентрацію робочого розчину, час, температуру та спосіб мийки визначає спеціаліст в кожному конкретному випадку, в залежності від ступеню забруднення та конструктивно-технологічних особливостей виробничого обладнання.

Приготування робочих розчинів засобу:

1. Робочі розчини засобу готують у промаркованій тарі шляхом розведення засобу у водопровідній воді при перемішуванні. Дозволяється готувати робочі розчини засобу безпосередньо в технологічних ємностях, які призначені для циркуляції розчинів із врахуванням корозійної стійкості матеріалів.
2. Кількісне співвідношення «LIV Актив 332» та води для приготування робочих розчинів необхідної концентрації вираховують виходячи з таблиці.

            

Перед початком обробки обладнання промити теплою водою. Робочий розчин заданої температури нанести вручну або апаратом високого тиску чи через піногенератор. За необхідності провести додаткову обробку щітками. Витримати на поверхні 15 – 30 хвилин, при необхідності час експозиції продовжити до 1 години. Розм’якшені залишки мінеральних осадів видалити щітками вручну або за допомогою апарату високого тиску. При регулярному митті поверхонь, що не характеризуються важкими забрудненнями можна використовувати більш економний варіант миття робочими розчинами з концентрацією 1,0 %.

Після закінчення обробки обладнання слід промити теплою водою до зникнення піни.

Правила безпеки

Уважно прочитайте інструкцію по використанню. До роботи повинні допускатися особи, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. При приготуванні робочого розчину засобу та його застосуванні в ручному режимі використовувати засоби індивідуального захисту. Приміщення повинно добре провітрюватися. Під час приготування та використання засобу сторонні особи повинні бути відсутні, забороняється приймати їжу, пити, палити. Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання за допомогою інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.), по можливості прибрати із зони аварії металічні вироби/речі. Не змішувати з іншими речовинами. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування.

Засіб не повинен попадати у навколишнє середовище без попередньої нейтралізації кальцинованою содою або гашеним вапном.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих добре вентильованих складських приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%. Слід запобігати тривалої дії прямих сонячних променів. 


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
20л