Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Суперактив Helper  Professional

Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Суперактив Helper Professional 5л

100-017
Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Helper  Professional 5л Суперактив


Опис

Засіб для чищення сантехнічних поверхонь Helper  Professional Суперактив

Кислотний концентрований засіб є ефективним для видалення нальоту кальцієвого мила, вапнистого каменю та інших нашарувань, іржі, органічного та неорганічного бруду з керамічних та кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн, унітазів. Крім того засіб може використовуватися для чищення поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок, технологічного обладнання харчових підприємств та ін. Засіб не залишає слідів, швидко видаляє бруд, різні нашарування та знежирює поверхні. Придатний для змішування з водою будь-якої жорсткості. Рекомендується передусім для професійного використання – в громадських закладах, дитячих дошкільних закладах, закладах громадського харчування та торгівлі, фітнес-клубах, спортивних спорудах а також на підприємствах харчової промисловості та транспорті; дозволяється використання для побутових цілей. Дуже економний при витрачанні. 

Склад

Деіонізована вода, сульфамінова кислота, щавлева кислота, фосфорна кислота, нітрилотриоцтова кислота, алкілглюкозиди жирних спиртів, ізотридеканолетоксилат.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються для облаштування ванних та душових приміщень, басейнів, бань та саун (кераміка, скло, пластмаси, емальовані поверхні та сталь легована), а також технологічного обладнання харчових підприємств не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не рекомендується для акрилових поверхонь та деяких натуральних каменів типу мармуру, вапняку. У випадку виникнення сумнівів слід перевірити на невеличкій непримітній ділянці поверхні.

Пінні властивості

Розчини засобу мають помірно пінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

Для слабкого та помірного забруднення концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-70 0С) в 5 разів (1л концентрату змішати з 4л води). Рекомендується після нанесення на поверхню залишити для дії на протязі 3-5 хв. Помити цим розчином поверхню і ретельно ополоснути водопровідною водою, витерти чистою ганчіркою. Для сильного забруднення та старих нашарувань засіб слід наносити на оброблювані поверхні без розведення. Витримати 10-20 хв.
Ополоснути поверхню водою. На виробництві спосіб використання засобу в кожному конкретному випадку визначає технолог в залежності від характеру забруднення, виду обладнання та матеріалу, з якого воно вироблено.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки або інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.). Обов’язково користуйтеся захисними окулярами та гумовими рукавичками або з ПВХ. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. При попаданні в очі промити 1% розчином питної соди, а потім великою кількістю чистої вод, потім звернутися за консультацією до лікаря. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. Не вдихати пари засобу. Не призначений для миття шкіри та продуктів харчування. Використовувати засіб у вентильованих приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л