Рідке мило антибактеріальне ECONOMIX 5л
Рідке мило антибактеріальне ECONOMIX 5л

Рідке мило антибактеріальне ECONOMIX 5л

100-117
Рідке мило антибактеріальне з наночастинками срібла ECONOMIX 5л

Опис

Рідке антибактеріальне мило з наночастинками срібла "ECONOMIX" - це спеціальний засіб для миття рук, який містить антибактеріальні властивості, забезпечуючи ефективний захист від бактерій та інших мікроорганізмів. Наночастинки срібла використовуються в якості природного антимікробного агента, оскільки срібло відоме своїми властивостями вбивати бактерії, віруси та інші мікроорганізми. Це допомагає знизити ризик зараження рук, що робить таке мило особливо корисним у гігієнічних ситуаціях, коли можна зіткнутися з брудом або бактеріями. 
Спосіб застосування Рідкого мила антибактеріального ECONOMIX: нанести на вологу шкіру рук - спінити та ретельно змити водою. Підходить для щоденного використання.         
Склад: вода очищена, лауретсульфат натрію, хлорид натрію, діетаноламіди кокосової олії, алкілполіглікозид, кокамідопропіл бетаїн, кокоглюкозид, лимонна кислота, водний розчин наночастинок срібла, гліцерин, запашка, трилон Б, СІ 42090.
Застереження: при потраплянні Рідкого мила антибактеріального ECONOMIX, ретельно промити водою.
Умови зберігання Рідкого мила антибактеріального ECONOMIX: зберігати у щільно закритій тарі при температурі від +5°C до +25°C у закритих місцях захищених від потрапляння прямих сонячних променів та недоступних для дітей місць.
Термін придатності Рідкого мила антибактеріального ECONOMIX: 30 місяців від дати виготовлення. Номер партії ідентифікується за датою виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці (тарі).

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л