Рідке мило Преміум з антибактеріальним ефектом Helper 5л

Рідке мило Преміум з антибактеріальним ефектом Helper 5л

100-004
Рідке мило Преміум з антибактеріальним ефектом Helper 5л

Опис

Рідке мило Преміум з антибактеріальним ефектом Helper

Рідке мило ефективно видаляє бруд та має широкий спектр антибактеріальної дії. Засіб здатний змивати забруднення білкового, жирового та вуглеводного характерів, обумовлених харчовими продуктами, та іншими забрудненнями різноманітного складу і знищувати не менш 99% дослідженої патогенної мікрофлори.

Склад

Деіонізована вода, лаурілетоксисульфат натрію, діетаноламід жирних кислот кокосового масла, лимонна кислота, етилендіамінтетраоцтова кислота (ЕДТА), натрію хлорид, ароматична композиція, перламутрова добавка, бензиловий спирт, пропіленгліколь, триклозан, метилізотіазолінон, метилхлорізотіазолінон, бензиловий спирт, рослинний екстракт (алое).

Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для облаштування ванних кімнат та кухонь не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не викликає передчасного старіння матеріалів сантехніки та труб.

Пінні властивості

Розчини мила рідкого Преміум з антибактеріальним ефектом мають виражені пінні властивості. 

Рекомендації по застосування

Невелику дозу засобу нанести на шкіру, спінити та ретельно змити водою. При необхідності дію повторити. Засіб миє в холодній та жорсткій воді.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Не змішувати з іншими речовинами. Не ковтати. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносні вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.
Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л