Рідке мило з ароматом яблука Helper 4,95л
Рідке мило з ароматом яблука Helper 4,95л
Рідке мило з ароматом яблука Helper...

Рідке мило з ароматом яблука Helper 4,95л

100-036
Рідке мило з ароматом яблука Helper 4,95л


Опис

Рідке мило з ароматом яблука Helper

Мило з яблучним ароматом "Helper" - це ніжне і освіжаюче мило, що має приємний запах свіжих яблук. Це високоякісний косметичний продукт.

Мило з яблучним ароматом "Helper" має багато переваг для вашої шкіри. Воно дбайливо очищає шкіру, видаляючи забруднення і зайвий жир. Крім того, воно м'яко зволожує і живить шкіру, залишаючи її гладкою і шовковистою на дотик.

Аромат свіжих яблук мила "Helper" надає вам відчуття свіжості і енергії. Він може бути особливо приємним вранці або після напруженого дня. Яблучний аромат створює атмосферу комфорту і затишку під час використання мила.

"Helper" - це бренд, який відомий своїми високоякісними продуктами для догляду за тілом. Їх мила виготовляються з урахуванням потреб і бажань клієнтів, і завжди надають найкращу якість та ефективність.

Тож, якщо ви шукаєте мило з приємним ароматом яблука, мило "Helper" буде чудовим вибором для вас. Воно не тільки зробить вашу шкіру чистою і здоровою, але й надасть вам свіжість і насолоду під час користування.


Склад

Рідке мило з ароматом яблука "Helper": вода очищена, 5-15% лауретсульфат натрію, натрію хлорид, консервант, менше 5% діетаноламід, ароматична композиція, лимонна кислота, стабілізатор кольору, ЕДТА, барвник.

Вплив на поверхні

Рідке мило з ароматом яблука "Helper": матеріали, що звичайно використовуються для облаштування ванних кімнат та кухонь не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не викликає передчасного старіння матеріалів сантехніки та труб.

Пінні властивості

Розчини засобу «Рідке мило з ароматом яблука» ТМ «Helper» мають виражені пінні властивості. 

Рекомендації по застосуванню

Рідке мило з ароматом яблука "Helper": невелику дозу засобу нанести на шкіру, спінити та ретельно змити водою. При необхідності дію повторити. Засіб миє в холодній та жорсткій воді.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати рідке мило з ароматом яблука "Helper" в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
4,95л