Мило-піна Ніжне All right 5л

Мило-піна Ніжне All right 5л

100-022
Мило-піна Ніжне All right 5л


Опис

Мило-піна Ніжне All right

Мило-піна – економний засіб для щоденного миття рук за допомогою вспінюючих диспенсерів. Піна, яка утворюється в результаті роботи диспенсера, створює приємні тактильні відчуття при митті рук і разом з тим ефективно очищає шкіру від забруднень побутового характеру. Не містить барвників та ароматичних композицій, рекомендовано для частого використання.

Склад

Вода очищена, лауретсульфат натрію, діетаноламід кокосового масла, дісодіум кокоамфодіацетат, гліцерин, бензиловий спирт, метілхлороізотіазолінон, кислота лимонна.

Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для косметичного приладдя та облаштування відповідних приміщень не пошкоджуються під впливом косметичного засобу. Не викликає передчасного старіння матеріалів сантехнічного обладнання.

Пінні властивості

Мило-піна «Ніжне» ТМ “All right” володіє вираженими пінними властивостями. Пінне мило, яке утворюється при застосуванні диспенсера характеризується високими змочувальними властивостями.

Рекомендації по застосуванню

На змочену шкіру рук через диспансер нанести порцію пінного мила, розтерти та ретельно змити водою. При необхідності дію повторити.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання косметичних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 

Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л