Рідке мило Ніжне Helper 5л

Рідке мило Ніжне Helper 5л

100-035
Рідке мило Ніжне Helper 5л


Опис

Рідке мило Ніжне Helper

Рідке мило ефективно очищує шкіру від забруднень білкового, жирового та вуглеводного характерів, обумовлених харчовими продуктами та іншими забрудненнями різноманітного складу.

Склад

Вода очищена, 5-15% лауретсульфат натрію, натрію хлорид, консервант, менше 5% діетаноламід, лимонна кислота, ЕДТА.

Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для косметичного приладдя та облаштування ванних кімнат не пошкоджуються під впливом косметичного засобу. Не викликає передчасного старіння матеріалів сантехнічного обладнання. 

Пінні властивості

Розчини засобу «Мило рідке Ніжне» ТМ «Helper» мають виражені пінні властивості. 

Рекомендації по застосуванню

Невелику дозу засобу нанести на шкіру, спінити та ретельно змити водою. При необхідності дію повторити. Засіб миє в холодній та жорсткій воді.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання косметичних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 
Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л