Шампунь для волосся All right 5л

Шампунь для волосся All right 5л

100-038
Шампунь для волосся All right 


Опис

Шампунь для волосся All right

Шампунь для волосся ефективно видаляє з волосся та шкіри голови забруднення жирового, білкового та вуглеводного характерів, обумовлених фізіологічною діяльністю сальних залоз та інші забруднення різноманітного складу. Живильні речовини забезпечують м’який відновлюючий догляд за сухим та ушкодженим волоссям, дозволяють зберігати природний водно-жировий баланс шкіри голови.

Склад

Деіонізована вода, лаурілетоксисульфат натрію, діетаноламід жирних кислот кокосового масла, лимонна кислота, нітрилотриоцтова кислота, натрію хлорид, бензиловий спирт, метилізотіазолінон, метилхлорізотіазолінон, перламутрова добавка, ароматична композиція, рослинно-вітамінна добавка.

Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для облаштування ванних та душових кімнат, не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не викликає передчасного старіння матеріалів сантехніки та каналізаційних труб.

Пінні властивості

Розчини засобу ТМ All Right «Шампунь для волосся» мають виражені пінні властивості. 

Рекомендації по застосуванню

Невелику дозу засобу нанести на вологе волосся, легкими рухами промасажувати шкіру голови, ретельно змити чистою водою. При необхідності дію повторити. Засіб добре миє в холодній та жорсткій воді.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Не ковтати. Не викликає алергічних реакцій та подразнення шкіряного покрову. М’який хімічний склад продукту дозволяє рекомендувати його для будь-якого типу волосся та тривалого систематичного користування.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л