Гель для душу All right 5л

Гель для душу All right 5л

100-037

Гель для душу All rightОпис

Гель для душу All right

Гель для душу ефективно видаляє зі шкіри забруднення жирового, білкового та вуглеводного характерів, обумовлених фізіологічною діяльністю сальних залоз та інші забруднення різноманітного складу. Не сушить шкіру, зберігає її природний водно-жировий баланс.

Склад

Деіонізована вода, лаурілетоксисульфат натрію, діетаноламід жирних кислот кокосового масла, натрію хлорид, гліцерин, перламутрова добавка, ароматична композиція, лимонна кислота, етилендіамінтетраоцтова кислота (ЕДТА), бензиловий спирт, метилізотіазолінон, метилхлорізотіазолінон, пропіленгліколь.

Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для облаштування ванних та душових кімнат, не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не викликає передчасного старіння матеріалів сантехніки та каналізаційних труб.

Пінні властивості

Розчини засобу ТМ All right «Гель для душу» мають виражені пінні властивості. 


Рекомендації по застосуванню

Невелику дозу засобу нанести на руки або губку, легкими рухами промасажувати шкіру, ретельно змити чистою водою. При необхідності дію повторити. Засіб добре миє в холодній та жорсткій воді. М’який склад продукту дозволяє рекомендувати його для будь-якого типу шкіри дорослої людини та тривалого систематичного користування. Засіб дерматологічно протестований. Не викликає алергічних реакцій та подразнення шкіряного покрову.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Не ковтати.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л