Опис

Призначення засобу мийного лужного пінного LIV актив 132

Високолужний концентрований мийний засіб із сильними піноутворюючими та змочуючими властивостями. Рекомендований для генерального, періодичного та повсякденного миття відкритих поверхонь із нержавіючої сталі в різних галузях харчової та переробної промисловості (варочні ємності, коптильні, грилі, резервуари, змішувачі, розливні машини, конвеєри, трубопроводи, технологічні столи, підігрівачі, морозильне та санітарно-технічне обладнання, підлоги та стіни покриті керамічною плиткою). Ефективний при видаленні жирових забруднень та нагару, органічних забруднень різноманітної природи – білків, залишків овочевої та фруктової продукції, природних пігментів. Підходить для води будь-якої жорсткості. Засіб призначений тільки для професійного застосування.

Склад

>10%: вода деіонізована, гідроксид натрію; 1…10%: гідроксид калію, неіоногенні ПАР, комплексоутворювач; 0,1…1 аніонна ПАР.

Вплив на поверхні

При дотриманні правил застосування матеріали, що звичайно використовуються в харчовій промисловості, такі як легована сталь, хромонікелеві сплави, гума та лугостійкі пластмаси та інші штучні матеріали не руйнуються під впливом засобу. Не використовувати на поверхнях з алюмінію, кольорових металів, оцинкованих та лужених. У випадку невпевненості в складі матеріалу слід попередньо протестувати на невеликій ділянці. Антикорозійна добавка ефективно запобігає утворенню іржи на поверхні.

Пінні властивості 

Розчини мийного засобу володіють вираженими пінними властивостями.

Рекомендації по застосуванню

Засіб використовують у вигляді робочих розчинів. Концентрацію робочого розчину, час, температуру та спосіб мийки визначає спеціаліст в кожному конкретному випадку , в залежності від технологічних особливостей обладнання та ступеню забруднення. Перед використанням перемішати вмістиме каністри. Робочі розчини готуються простим змішуванням концентрату з водопровідною водою у тарі із нанесеним маркуванням. Кількісне співвідношення LIV Актив 132 з водою для приготування робочих розчинів необхідної концентрації та рекомендації по їх оптимальному застосуванню вказуються в таблиці.




Перед використанням засобу обладнання та/або поверхні промити проточною водою. При ручному застосуванні нанести робочий розчин за допомогою щітки або губки. Витримати заданий час, потім сполоснути теплою водою (температура 50-60 0С) до видалення залишків мийного засобу.

При механічному митті робочий розчин нанести апаратом високого тиску або за допомогою розпилювачів середнього або низького тиску. Після розпилювання засіб утворює стійку піну, яка на протязі тривалого часу утримується на вертикальних поверхнях. В залежності від ступеню забруднення витримати заданий час, потім змити теплою водою (температура 50-60 0С) до видалення залишків мийного засобу.

У випадку необхідності вилучення особливо стійких нашарувань (копіть, карбонізований жир, масло, білок та ін.) слід використовувати більш концентровані робочі розчини (20 - 30 %) які теж наносяться методом розпилювання на стінки коптильної камери або іншого устаткування. Після 10- 15 хвилин дії такого робочого розчину поверхні слід обробити ще раз, використовуючи менш концентрований розчин (3,0 – 8,0 %). Через 10 хвилин промити чистою водою до видалення залишків мийного засобу.

Забруднені робочі прилади, деталі та фрагменти, що мають невеликі габарити, слід занурити в 3 - 8% робочий розчин на 30 - 50 хвилин, потім промити чистою водою до видалення залишків мийного засобу.

Варочні котли з нержавіючої сталі спочатку слід наповнити гарячою водою з температурою 60-80 0С, потім додають концентрований засіб із розрахунку, щоб його концентрація в ємності становила 3 – 8 %. Для ефективної миючої дії розчин слід залишити на 30-60 хв., а потім ретельно промити водою до видалення залишків мийного засобу.

При необхідності здійснюється контроль на залишкову лужність після ополіскування від миючого засобу. Наявність чи відсутність лужності в змивних водах перевіряють за допомогою індикатора фенолфталеїну. До 100 мл змивної води додають 1 - 2 краплі розчину фенолфталеїну. При відсутності лугу вода залишається безбарвна, а при наявності у воді залишків лугу – з’являється малиновий колір. Крім того, контроль можна здійснювати і за допомогою індикаторного лакмусового паперу. Для цього до вологої ділянки прикладають полосу паперу. Якщо колір не змінюється – залишкова лужність відсутня. Наявність синього кольору свідчить про недостатнє видалення залишкового лугу.

Правила безпеки

Уважно прочитайте інструкцію по використанню. До роботи повинні допускатися особи, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. При приготуванні робочого розчину засобу та його застосуванні в ручному режимі використовувати засоби індивідуального захисту. Приміщення повинно добре провітрюватися. Під час приготування та використання засобу сторонні особи повинні бути відсутні, забороняється приймати їжу, пити, палити. Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання за допомогою інертного абсорбуючого матеріалу (пісок, кізельгур та ін.), по можливості прибрати із зони аварії металічні вироби/речі. Не змішувати з іншими речовинами. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування.

Засіб не повинен попадати у навколишнє середовище без попередньої нейтралізації.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих добре вентильованих складських приміщеннях при температурі від 0 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%. Слід запобігати тривалої дії прямих сонячних променів.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 





Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
20л