Натуральне рідке мило для рук без ароматизатора  ТМ Kavati 5л

Натуральне рідке мило для рук без ароматизатора ТМ Kavati 5л

100-075
Натуральне рідке мило для рук без ароматизатора ТМ Kavati 5л

Опис

Натуральне рідке мило для рук без ароматизатора ТМ Kavati

Натуральне рідке мило для рук, вироблено з компонентів рослинного походження, які проходять ретельний відбір і відповідають високим екологічним вимогам. Природній догляд за шкірою рук. Має антимікробні властивості. Економічне у використанні.  

Склад

Вода очищена, калійне мило на основі рослинних масел, поташ, гліцерин, хлорид натрію, віддушка, барвник.

Пінні властивості

Натуральне рідке мило для рук має виражені пінні властивості. 

Рекомендації по застосуванню

Невелику дозу засобу нанести на шкіру, спінити та ретельно змити водою. При необхідності дію повторити. Засіб миє в холодній та жорсткій воді.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. 


Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
5 л