Рідке господарське мило натуральне Kavati 1л

Рідке господарське мило натуральне Kavati 1л

100-065
Рідке господарське мило натуральне Kavati


Опис

Рідке господарське мило натуральне Kavati

Виготовляється з компонентів рослинного походження, які проходять ретельний відбір і відповідають високим екологічним і дерматологічних вимогам. Натуральне і нешкідливе, економічне у витраті і доступне за ціною і, що важливо, є традиційним засобом у боротьбі з брудом і мікробами.

Склад

Вода підготовлена, калійне мило на основі рослинних олій, гліцерин, розріджувач, трилон-А, поташ, ароматична композиція.

Примітка: не містить фосфатів, консервантів, хлору, синтетичних ПАР, синтетичних ароматизаторів, барвників, SLS і SLES.


Вплив на поверхні

Матеріали, що звичайно використовуються для облаштування ванних кімнат та кухонь не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Не викликає передчасного старіння матеріалів сантехніки та труб.

Пінні властивості

Розчини засобу Рідке господарське мило натуральне Kavati мають виражені пінні властивості.

Рекомендації по застосуванню

- для ручного і машинного прання. Якісно пере в гарячій і холодній воді, економно витрачається, прекрасно відпирає забруднення (для ручного прання - 60 мл (2 ковпачка) на 5 л води, для машинного прання - 60 мл (2 ковпачка) на 4-5 кг сухої білизни);
- для комплексного прибирання - ефективно усуває забруднення на будь-яких поверхнях - 60 мл (2 ковпачка) на 5 л води (не потребує змивання), (двері, підлоги, раковини, кахель, кухня, ванна кімната, і ін.)
- для використання в господарських цілях.

Правила безпеки

Не існує небезпеки горіння або вибуху. Якщо засіб розлився, то необхідно здійснити збирання матеріалу за допомогою ганчірки та води. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. Хімічна формула продукту дозволяє використовувати його для будь-якого типу шкіри. Не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Зберігання

Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських та інших приміщеннях при температурі від +5 0С до +30 0С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. У випадку замороження засіб слід відігріти до кімнатної температуру, при цьому його миючі властивості не змінюються.


Дозволено Міністерством охорони здоров’я України. Деталі товару

Країна виробник
Україна
Об'єм упаковки
1 л